Wataha Tatry

Mateusz Knapik

Maszer z wieloletnim doświadczeniem, absolwent kursu trenerskiego CANID, który od wielu lat podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje na warsztatach i wyprawach psimi zaprzęgami w kraju oraz za granicą.

Pasjonat psich zaprzęgów i dogtrekkingu, brał udział w wielu zawodach rangi krajowej i zagranicznej.

Posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu mushingu, etologii, psychologii zwierząt, psychologii ogólnej czy etologii poznawczej.

Jego wieloletnie doświadczenie w mushingu stanowi gwarancję jakości przekazywanej wiedzy oraz umiejętności.

Aktualnie posiada 8 psów rasy syberian husky oraz 1 rasy border collie o imieniu Codi.
Karolina Mróz

Instruktor szkolenia psów, absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z tytułem inżyniera zootechniki o specjalizacji hodowla małych zwierząt użytkowych i amatorskich.

W 2015 roku obroniła pracę na temat analizy porównawczej efektywności różnych metod szkolenia psów.

Ukończyła również kurs trenerski CANID oraz kurs instruktorski CANID.

Posiada szeroki zakres wiedzy kynologicznej, etologicznej, dotyczącej podstaw neurofizjologii w kontekście rozumienia zachowania psów, psychologii psów, metod szkoleniowych oraz praktycznych umiejętności trenerskich.

Prywatnie posiada aktualnie jednego psa rasy golden retriever o imieniu Pepito.

Aleksandra Liszewska

Trener zwierząt z wielotnim doświadczeniem. 

Studiowała psychologię zwierząt w Warszawie. Ukończyła kurs medycyny behawioralnej psów, kurs masażu relaksacyjnego oraz kurs klikera o specjalizacji hippicznej.

Uczestniczka wielu seminariów o tematyce kynologicznej z wyszczególnieniem zagadnień rozrodu psów, agresji wewnątrzgatunkowej oraz zewnątrzgatunkowej psów oraz metod radzenia sobie ze stresem u psów. Od 2012 roku regularnie prowadzi zajęcia edukacyjne o tematyce kynologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Od wczesnego dzieciństwa aktywnie trenuje jeździectwo, w trakcie nauki w liceum była jeźdźcem treningowym koni wyścigowych.

Od lat pasjonatka psich zaprzęgów i uczestniczka zawodów dogtrekkingowych.

Prywatnie posiadaczka dwóch Akit Amerykańskich o imionach: Goku i Roxy oraz dwóch Psów Grenlandzkich: Zmory i Zadry.