Siberian Husky

Oliana

Liderka wspomagająca. Urodzona w 2011 roku, typ księżniczki. Subtelna i delikatna w kontaktach z człowiekiem. Towarzyszyła Katanie w zdobywaniu medali. Charakteryzuje się intensywnie rudym umaszczeniem.

Katana

Fundament naszej Watahy. Pierwszy pies w stadzie i niezastąpiony lider. Urodzona w 2010 roku. Bardzo odważna i zdecydowana indywidualistka. Z powodzeniem uczestniczyła w zawodach psich zaprzęgów zdobywając puchar Państw Wyszechradzkich oraz Mistrzostwo Słowacji. Przy jasnorudej sierści zachwyca akwamarynowymi oczami.

Czoro

Pies idealnie stworzony do pracy. Urodzony w 2013 roku. Wiecznie uśmiechniętny i gotowy na każdą przygodę. Uwielbia kiźki-miźki i przytulanki. Razem z liderkami zdobył złoty medal na Mistrzostwach Słowacji w psich zaprzęgach on snow. Ma gęste, srebrzyste futerko i głębokie, bursztynowe spojrzenie.

Rodo

Brat Czorusia. Typ ogrodnika i atlety. Z dziką radością zaaranżuje każdą przestrzeń zieloną. Ostatni ze zwycięskiego składu na Mistrzostwach Słowacji. Charakteryzuje się przepiękną budową ciała oraz łagodnym spojrzeniem. Razem z Czorem są młodszymi braćmi Oliany.

Mini

Urodzona w 2014 roku. Mimo drobnej budowy ciała zawsze pracuje z pełnym zaangażowaniem na 200%. Specyficzna dla rasy różnobarwność tęczówki stwarza wrażenie „dzikiego” spojrzenia.

Maxi

Siostra Mini. Największy pieszczoch i łasuch. Niestety gracją nie grzeszy – własne łapki potrafią stanowić nie lada przeszkodę. Wykazuje się delikatnością w kontaktach z człowiekiem.

Sierra

Urodzona w 2016 roku. Srebrnobiała, młoda suczka świetnie rokująca jako lider. Wyjątkowo bystra i chętna do nauki. Cechuje ją bardzo duża motywacja do pracy.

Jura

Siostra Sierry. Lubi zwracać na siebie uwagę i być w centrum zainteresowania. Mocno zżyta z siostrą. Cechuje ją specyficzna dla rasy różnobarwność tęczówek.

Border Collie

Codi aka Szkodeusz

Nasz firmowy szeryf, przywódca gangu huskich. Wyjątkowo bystry, cwany i zadziorny. Posiada typowy dla rasy silny instynkt pastersko-zaganiający. Żyje w przekonaniu, że wszechświat kręci się wokół jego psiego ogona. Od 2016 roku jego głównym celem jest nauka rozróżniania psów pociągowych od owiec. Niesamowite umaszczenie (blue merle) oraz barwa oczu przyciągają zainteresowanie.