Siberian Husky

Oliana

Liderka wspomagająca. Urodzona w 2011 roku, typ księżniczki. Subtelna i delikatna w kontaktach z człowiekiem. Towarzyszyła Katanie w zdobywaniu medali. Charakteryzuje się intensywnie rudym umaszczeniem.

Katana

Fundament naszej Watahy. Pierwszy pies w stadzie i niezastąpiony lider. Urodzona w 2010 roku. Bardzo odważna i zdecydowana indywidualistka. Z powodzeniem uczestniczyła w zawodach psich zaprzęgów zdobywając puchar Państw Wyszechradzkich oraz Mistrzostwo Słowacji. Przy jasnorudej sierści zachwyca akwamarynowymi oczami.

Czoro

Pies idealnie stworzony do pracy. Urodzony w 2013 roku. Wiecznie uśmiechniętny i gotowy na każdą przygodę. Uwielbia kiźki-miźki i przytulanki. Razem z liderkami zdobył złoty medal na Mistrzostwach Słowacji w psich zaprzęgach on snow. Ma gęste, srebrzyste futerko i głębokie, bursztynowe spojrzenie.

Rodo

Brat Czorusia. Typ ogrodnika i atlety. Z dziką radością zaaranżuje każdą przestrzeń zieloną. Ostatni ze zwycięskiego składu na Mistrzostwach Słowacji. Charakteryzuje się przepiękną budową ciała oraz łagodnym spojrzeniem. Razem z Czorem są młodszymi braćmi Oliany.

Mini

Urodzona w 2014 roku. Mimo drobnej budowy ciała zawsze pracuje z pełnym zaangażowaniem na 200%. Specyficzna dla rasy różnobarwność tęczówki stwarza wrażenie „dzikiego” spojrzenia.

Maxi

Siostra Mini. Największy pieszczoch i łasuch. Niestety gracją nie grzeszy – własne łapki potrafią stanowić nie lada przeszkodę. Wykazuje się delikatnością w kontaktach z człowiekiem.

Sierra

Urodzona w 2016 roku. Srebrnobiała, młoda suczka świetnie rokująca jako lider. Wyjątkowo bystra i chętna do nauki. Cechuje ją bardzo duża motywacja do pracy.

Jura

Siostra Sierry. Lubi zwracać na siebie uwagę i być w centrum zainteresowania. Mocno zżyta z siostrą. Cechuje ją specyficzna dla rasy różnobarwność tęczówek.

Border Collie

Codi aka Szkodeusz

Nasz firmowy szeryf, przywódca gangu huskich. Wyjątkowo bystry, cwany i zadziorny. Posiada typowy dla rasy silny instynkt pastersko-zaganiający. Żyje w przekonaniu, że wszechświat kręci się wokół jego psiego ogona. Od 2016 roku jego głównym celem jest nauka rozróżniania psów pociągowych od owiec. Niesamowite umaszczenie (blue merle) oraz barwa oczu przyciągają zainteresowanie.

Golden

Pepito

Urodzony w 2014 roku. Pieszczoch, pierdoła i gapa. Miłość wypływa z niego uszami. Typ romantyka i amanta. Uwielbia krawaty w kolorze burgundu i długie spacery przy świetle księżyca. Miłośnik piłeczek i wszelkich szarpaków. Typowy pies na baby.